Dla dorosłych

Nauka języka może stać się idealnym pomysłem na życie, na siebie, może stać się wielką pasją.

Pełen temperamentu język hiszpański oraz kraje hiszpańskojęzyczne kojarzą się z wakacyjnym czasem pełnym smaków i kolorów, z odpoczynkiem i rozleniwiającym ciepłem. Dźwięczny i barwny język angielski wpisuje sie idealnie w czas podróży i daje nam fantastyczne narzędzie - możlwiość porozmawiania z wieloma ciekawymi ludźmi na całym świecie. I nagle okazuje się, że ten świat nie ma granic. Dlatego nie czekaj, zapisz się na nasze zajęcia już dziś!

Jak uczymy dorosłych?

Większość osób dorosłych nie chce i nie potrzebuje standardowej nauki w ławkach, gdzie skrupulatnie rozwiązuje się pisemnie zadania z książek. Z tego samego powodu powstała moja szkoła. Ja jako nauczyciel też tego nie chcę:)

Nauka w grupach to przede wszystkim konwersacje. Od pierwszych zajęć dostajesz do ręki “narzędzia”, dzięki którym bez obaw i stresu bardzo szybko zaczniesz komunikować się w języku obcym, bez względu na to, czy to sam początek Twojej przygody z hiszpańskim lub angielskim, czy jej kontynuacja.
Nasza propozycja dla osób dorosłych to nauka raz lub dwa razy w tygodniu w przedziale czasu 60 lub 90 minut w małych grupach dopasowanych pod kątem wieku i poziomu zaawansowania:

• 2 osobowych
  • 3 osobowych
  • 4-8 osobowych

Zajęcia odbywają się stacjonarnie w Fernando, online oraz hybrydowo. Sam decydujesz o tym, czy dziś masz ochotę pojawić się u nas osobiście, czy nie masz ochoty ruszać się z domu i połączysz się z nami online. Wygodnie, prawda?

Co więcej ! Lekcje są nagrywane i zamieszczane w zakodowanej, wirtualnej klasie, do której dostęp ma tylko Twoja grupa.
To ważne, ponieważ jeśli na lekcji pojawiło się coś, do czegoś chciałbyś wrócić – możesz to zrobić w kazdej chwili. Są tam też wszystkie potrzebne materiały, które można pobierać i mieć do nich stały dostęp, również w aplikacji na telefon. O każdej zmianie jesteś informowany mailowo. Jest też dziennik zajęć, który pozwala Ci śledzić co dokładnie realizowane jest na zajęciach.

Ucząc się w grupie dostajesz komplet materiałów online, nie musisz nic kupować, wszystko jest w cenie. Dostajesz też zaproszenie do zamkniętej grupy Fernando na facebooku, gdzie możesz liczyć na wsparcie lektorów i osób uczących się u nas oraz do grupy na messengerze lub whatsappie – w zależności od sposobu komunikacji jaki wybrała Twoja grupa w Fernando.

Jesteś zdecydowany?

Zajęcia dla dorosłych: 19 +

Cennik

Chcesz porównać ceny zajęć?

Dlaczego warto
uczyć się w grupie?

Ponieważ dobrze dobrana grupa daje bardzo potrzebną w nauce motywację, napędza do działania. Ucząc się w grupie poznajesz ludzi, którzy mają podobne zainteresowania.

Poznajesz ich sposób myślenia i przyswajania sobie wiedzy. Masz szansę dzielić się wiedzą, wymieniać się informacjami, ale co naprawdę ważne: dostajesz wielkie wsparcie. W grupie o wiele szybciej zaczynasz mówić – konwersacje to natuarna sytuacja, która daje mnóstwo bodźców do reakcji.

Dlaczego warto
uczyć się języków?

Bardzo często spotykam się z sytuacją, w której osoba dorosła chcąca zacząć uczyć się języka obcego jest krytykowana przez bliskich i swoje otoczenie za swoją decyzję, która jest podważana, czasem nawet wyśmiewana. A tymczasem… Nauka języka obcego nie musi być wpisana w listę obowiązków, jaką musimy odhaczać w tak zwanym roku szkolnym – w końcu przecież jesteśmy dorośli ;) No właśnie – nie musimy!

Po prostu chcemy się uczyć, rozwijać, poszerzać horyzonty. Chcemy podróżować i mieć satysfakcję z możliwości dogadania się w obcym języku. Chcemy podwyższać swoje kwalifikacje zawodowe i rozwijać umiejętności interpersonalne. Chcemy poznawać ciekawych ludzi. Chcemy oglądać filmy i czytać książki w oryginalnym języku i rozumieć teksty piosenek. Chcemy lepiej rozumieć otaczający nas świat.
I najważniejsze: nie musimy się nikomu z niczego tłumaczyć, bo przecież… jesteśmy dorośli:)