Strona główna / O nas / O szkole Fernando

O szkole Fernando

Starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych słuchaczy stosujemy autorską metodę nauczania, która pozwala na indywidualne i spersonalizowane podejście do każdego słuchacza i grupy. W naszych metodach dopasowujemy materiały edukacyjne do wieku, zainteresowań i poziomu zaawansowania naszych słuchaczy.

Tworząc zajęcia staramy się wychodzić poza utarte ścieżki stawiając przede wszystkim na komunikatywność, by słuchacze od pierwszych zajęć chcieli i próbowali porozumiewać się w języku obcym, by myśleli o hiszpańskim "po hiszpańsku", a o angielskim "po angielsku".

Używamy do tego wszystkich możliwych środków: wspomagamy się mediami, fiszkami i grami. Lubimy połączenie tradycji z nowoczesnością. Uważamy też, że łącząc naukę języka z jakimś obszarem zaineteresowań można osiągnąć fantastyczne rezultaty, dlatego nie boimy się łączyć nauki języka na przykład z nauką gotowania, tak jak to robimy podczas hiszpańskich konwersacji kulinarnych "¿Quién corta el bacalao?", bo nic nie uczy nowych słów czy zwrotów tak, jak namacalność rzeczy, przedmiotów oraz, przede wszystkim, kontakt z żywym człowiekiem.

Uczymy przede wszystkim komunikacji i posługiwania się językiem w realnych sytuacjach. Uważamy, że popełnianie błędów jest naturalnym procesem w nauce języka obcego, dlatego podczas żywych dyskusji i wypowiedzi nie poprawiamy notorycznie naszych słuchaczy. Robimy to w międzyczasie - podczas ćwiczeń gramatycznych oraz gier i zabaw językowych utrwalających poprawność.

Zależy nam na tym, by Słuchacze czuli się u nas komfortowo i bez niepotrzebnego stresu czerpali radość z mówienia.

Dlaczego warto wybrać naukę w Fernando?

Ponieważ to Ty decydujesz o tym, jak się uczysz: u nas stacjonarnie, online lub hybrydowo czyli czasem stacjonarnie, a czasem online.
Otrzymujesz zaproszenie do zamkniętej grupy na Facebooku.
Otrzymujesz certyfikat ukończenia kursu
Oszczędzasz czas: zajęcia są przygotowane i zaplanowane bardzo skrupulatnie, nie musisz tracić czasu na szukanie wartościowych treści na własną rękę.
Nie tracisz lekcji: lekcje dla grup osób dorosłych są nagrywane i masz do nich nieograniczony dostęp dzięki wirtualnej klasie, do której dostajesz kod. Wszystkie grupy wiekowe mają także możliwość odrabiania zajęć w innych grupach, dzięki czemu poznają się nawzajem, poznają lektorów i ich metody pracy.
Ucząc się w Fernando dostajesz kod do wirtualnej klasy, do której masz dostęp także w aplikacji na telefon, dzięki temu zawsze masz dostęp do materiałów, które od nas dostajesz. A są to między innymi materiały z lekcji, linki do ciekawych filmów i podcastów, wirtualne i nie tylko mini gry językowe, fiszki (Fiszkoteka, Quizlet), listy słownictwa i wyrażeń wraz z nagraniami mp3, uporządkowany dziennik zajęć i milion innych pomysłów naszych lektorów, którymi chcą się z Tobą podzielić.
Oszczędzasz pieniądze: wartość wszystkich materiałów, na których pracujemy i które dostajesz w cenie zajęć przekracza koszt 2000 zł.