Strona główna / Cennik / Zajęcia grupowe

Zajęcia grupowe

90 minut raz w tygodniu
DLA DOROSŁYCH i MŁODZIEŻY NA WSZYSTKICH POZIOMACH ZAAWANSOWANIA

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli chcesz uczyć się raz w tygodniu po 90 minut w grupie 4 - 9 osobowej. Możliwe jest też zwiększenie ilości spotkań do dwóch razy w tygodniu.  Kurs można opłacić w całości z góry lub w równych ratach miesięcznych.

Ilość spotkań w tygodniu 1 x 90 minut
Cena jednego spotkania 80 zł

60 minut raz w tygodniu
STACJONARNE, ONLINE I HYBRYDOWE
DLA DOROSŁYCH (19+), MŁODZIEŻY (15 - 19 LAT I 12 - 14 LAT) I DZIECI STARSZYCH (9 - 11 LAT) NA WSZYSTKICH POZIOMACH ZAAWANSOWANIA

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli chcesz uczyć się raz w tygodniu po 60 minut w grupie 4 - 9 osobowej. Możliwe jest też zwiększenie ilości spotkań do dwóch razy w tygodniu.  Kurs można opłacić w całości z góry lub w równych ratach miesięcznych.

Ilość spotkań w tygodniu 1 x 60 minut
Cena jednego spotkania 60 zł

45 minut raz w tygodniu
STACJONARNE, ONLINE I HYBRYDOWE
DLA DZIECI MŁODSZYCH (5 - 6 oraz 7 - 8 lat) NA WSZYSTKICH POZIOMACH ZAAWANSOWANIA

Ten kurs jest dla dzieci młodszych, jeśli chcą uczyć się raz w tygodniu po 45 minut w grupie 4 –  9 osobowej. Możliwe jest też zwiększenie ilości spotkań do dwóch razy w tygodniu.  Kurs można opłacić w całości z góry lub w równych ratach miesięcznych.

Ilość spotkań w tygodniu 1 x 45 minut
Cena jednego spotkania 46 zł

30 minut raz w tygodniu
STACJONARNE ZAJĘCIA JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO
DLA MALUSZKÓW (3 - 4 lata)

Ten kurs jest dla maluszków. Zajęcia mogą odbywać się raz w tygodniu po 30 minut w grupie 4 –  9 osobowej. Możliwe jest też zwiększenie ilości spotkań do dwóch razy w tygodniu.  Kurs można opłacić w całości z góry lub w równych ratach miesięcznych.

Ilość spotkań w tygodniu 1 x 30 minut
Cena jednego spotkania 36 zł