Strona główna / O nas / Opinie słuchaczy

Opinie słuchaczy

“Z przyjemnością polecam szkołę Fernando, zajęcia prowadzone starannie, rzetelnie, w miłej atmosferze, wykładowcy kompetentni , zaangażowani, z umiejętnością przekazywania wiedzy. Recomiendo 😊 “

“Gorąco polecam naukę w szkole Fernando. Co prawda, ja dopiero zaczęłam naukę języka hiszpańskiego, ale moja córka uczy się już od 7 lat. Zajęcia prowadzone są przez lektorów bardzo rzetelnie i w miłej atmosferze”
Ewa
“Najlepsze miejsce do nauki języka hiszpańskiego. Lektorzy w przystępny i ciekawy sposób przekazują wiedzę. Obecnie zajęcia w formie online pozwalają na kontynuację przygody z hiszpańskim bez wychodzenia z domu.”
Dobrusia
“Świetna szkoła! Bardzo sympatyczna atmosfera na zajęciach, aż chce się uczyć :) lekcje bardzo skrupulatnie przygotowane - ze stałym dostępem do materiałów :) polecam ”
Marta